Поліпропіленові басейни – висока якість на довгі роки

Компанія GOODPOOL виготовляє басейни з поліпропілену будь-якої форми та розмірів. Ми пропонуємо стандартні сині та блакитні басейни поліпропіленові (прямокутні, овальні, круглі), а також готові розробити індивідуальний проєкт довільної форми. GOODPOOL використовує сертифікований харчовий поліпропілен німецької компанії Röchling – одного з провідних виробників цього матеріалу. Пропонуємо повний цикл послуг: виготовлення, перевезення, монтаж і сервісне обслуговування басейнів. Гарантійний термін наших виробів – 10 років. Працюємо по всій території України та Європи.

Чому варто купити поліпропіленовий басейн

Вироби саме з такого матеріалу забезпечують:

 1. Міцність і зносостійкість. Такі властивості матеріалу та застосовані ребра жорсткості басейну забезпечують йому високу стійкість до механічних впливів.
 2. Безпечність. Завдяки методу зварюванню басейн з поліпропілену повністю герметичний. Гладка структура матеріалу убезпечує від появи грибків і водоростей.
 3. Стійкість до атмосферних впливів: УФ-випромінювання, спеки, морозів.
 4. Легкість у догляді. Резервуар можна мити звичайними, призначеними для цього засобами.
 5. Швидкість монтажу. Басейн привозять у розібраному вигляді та встановлюють на фундамент із бетону. Відсутність облицювальних робіт після установки чаші суттєво скорочують час монтажу у порівнянні із залізобетонними басейнами.

Автоматизоване керування системами басейну

Ми розуміємо, що вас цікавить функціональний поліпропіленовий басейн, тому пропонуємо комплексні рішення з усіма необхідними пристроями. До них належить обладнання для технічного обслуговування (насоси, фільтри для води, форсунки тощо) та для комфортного використання (підсвічування басейну, підігрів води, атракціони). Сучасні технології дають змогу повністю автоматизувати керування всіма процесами. За наявності смартфона, комп’ютера чи планшета, доступу до інтернету та спеціального програмного забезпечення ви легко:

 • дізнаєтеся про поточний стан усіх систем, таких як рівень pH або Redox;
 • налаштуєте необхідні вам показники, наприклад, увімкнете теплу підлогу;
 • досягнете енергоефективного використання ресурсів і заощадите час.

Керувати фільтрацією, освітленням, температурним режимом і рештою функцій можна також з допомогою безпровідного дистанційного пульта. 

Залежно від складності та розмірів бажаного басейну, ми виготовимо його за 3–14 днів. Розробкою та виготовленням басейнів у компанії GOODPOOL займаються фахівці з 20-річним досвідом. Контроль якості на всіх етапах виробництва гарантує надійність та відповідність українським і європейським стандартам. Якщо ви вирішили купити поліпропіленовий басейн, залиште заявку на сайті, й зовсім скоро ви будете отримувати насолоду від купання у найкращих умовах.

У нас ви можете замовити переливний або скімерний басейн

У переливному басейні вода заповнює весь об’єм чаші. По периметру басейна розміщено переливний жолоб, у який стікає вода з поверхні. З жолоба вода потрапляє до компенсаційної ємності, а звідти – до фільтру. Після очищення вона знову потрапляє до басейну через форсунки на дні. 

Скімерний басейн оснащений скімером, який збирає верхній шар рідини разом із забрудненнями. Рівень води у таких басейнах на 10–20 см нижчий за кромку чаші. Після скімера вода переміщується до фільтра, а потім – назад до басейну. Подібна система фільтрації найкраще підходить для басейнів малих і середніх розмірів. Вартість такого типу басейну нижча у порівнянні з переливним.

Контакти
 • Україна, Закарпатська обл., c Чумальово, вул. Центральна, 133
 • Телефон:+380 67 528 1111
 • sales@goodpool.com.ua