Насос – серце басейну

Як серце людини постійно перекачує кров, так і насос для басейну має перекачувати воду. Якщо цього не відбувається, вода застоюється, у ній накопичується бруд і можуть з’явитися шкідливі бактерії. Тому дбайливий господар обов’язково повинен купити насос для басейну. Помпа має перекачувати весь обсяг води щонайдовше за 6 годин. Розрахувати мінімально потрібну потужність насоса для басейну доволі просто: треба поділити об’єм води на 6 годин. Наприклад, якщо ваш басейн вміщує 60 тис. л води, то насос повинен перекачувати щонайменше 10 тисяч л/год. Водночас використовувати насос зі значно вищою потужністю не раціонально, оскільки він споживатиме забагато електроенергії.

У каталозі GOODPOOL є насоси для комерційних та приватних басейнів. Ми пропонуємо помпи різної потужності для циркуляції води, а також насоси для створення спеціальних ефектів: протитечії, штучної хвилі, гідромасажу, фонтанів, атракціонів тощо. Мінімальна гарантія на наші насоси становить 1 рік.

Як вибрати насос для басейну

Потужність – не єдина важлива характеристика. Вода в басейні має не лише циркулювати, а й проходити через очисні системи. Фільтр може бути окремим або вбудованим у насос. Тож які види насосів бувають і що вони роблять:

 1. Відцентровий – перекачує великі обсяги води, працює тихо.
 2. Вихровий – розрахований на середні та малі обсяги води, працює доволі гучно.
 3. Самовсмоктувальний – працює, знаходячись вище рівня води.
 4. Насос для фільтрації – поєднує функції перекачування та очищення води. Підходить для каркасних або надувних басейнів.
 5. Циркуляційний – забезпечує циркуляцію води через окремий фільтр.
 6. Занурювальний – призначений для швидкого відкачування великого об’єму рідини.

Поширеними є насоси без вбудованого фільтра. В такому випадку важливою є відповідність потужності насоса з обсягом води, яку здатний пропускати фільтр. Адже надмірна потужність спричинить збої в роботі системи очищення. Водночас недостатня потужність, крім гіршої циркуляції води в басейні, призведе до нерівномірного розподілу дезінфекційних засобів.

При виборі насоса також слід врахувати:

 • особливості його підключення до системи басейну;
 • помпа з префільтром має бути більш потужна;
 • тип води у чаші – прісна чи морська.

Пам’ятайте, що якісне безперебійне перекачування води здатні забезпечити лише спеціальні насоси. Оскільки вони є стійкими до кислот і очищувальних реагентів, які використовують у басейнах. Елементи насосів для басейнів із прісною водою виготовляють зі спеціального пластика, нержавіючої сталі чи бронзи. Помпа з бронзовими елементами найкраще підходить для басейнів із морською водою, бо цей метал є найбільш стійким до солоної води.

Купити насоси у GOODPOOL – отримати надійне обладнання

Вибрати насос для басейну – доволі складна задача. Консультанти GOODPOOL завжди готові допомогти вирішити це питання, враховуючи всі особливості вашого басейну. Ми напряму працюємо з провідними виробниками насосів і тому пропонуємо вам найкращі зразки за помірною ціною. Всі моделі сертифіковані та мають гарантію якості. Ми привеземо та встановимо насоси разом із басейном у кожну область України та країну ЄС. Телефонуйте – фахівці GOODPOOL із 20-річним досвідом запропонують комплексне рішення від розробки проєкту до монтажу басейну з усім необхідним супутнім обладнанням.

Контакти
 • Україна, Закарпатська обл., c Чумальово, вул. Центральна, 133
 • Телефон:+380 67 528 1111
 • sales@goodpool.com.ua