Фільтри для басейнів

Безпечне купання в басейні передбачає контроль якості води. Відстежують такі показники, як прозорість води, рівень pH, хімічний склад, відсутність неприємних запахів і органічних утворень. Підтримувати в басейні придатну для плавання воду допоможе комплексний підхід до її очищення. А саме:

 • фільтр для басейну прибере механічні забруднення;
 • засоби дезінфекції забезпечать відсутність шкідливих органічних утворень (плісняви, водоростей тощо);
 • УФ-обробка знешкодить віруси та бактерії.

Важливу роль відіграє механічне очищення, адже навряд чи ви захочете купатися в мутній або засміченій воді. GOODPOOL пропонує ефективні фільтри для басейнів від перевірених виробників.

Як забезпечити ефективне очищення води в басейні

Фільтри для басейну можуть виконувати свою функцію лише в парі з насосом. Насос змушує воду циркулювати й потрапляти до фільтра. Всі забруднення залишаються у фільтраційній системі, а очищена вода знову потрапляє до басейну. Злагоджена робота цього обладнання залежить від сумісності їхніх характеристик: пропускна спроможність фільтра має відповідати потужності насоса. Інакше очисна система буде працювати в умовах перевантаження, і новий фільтр для басейну купити доведеться раніше.

На вибір очисної системи впливає багато факторів, як-от:

 • розміри басейну;
 • інтенсивність його використання;
 • потужність помпи;
 • розміри фільтру;
 • особливості його підключення.

Залежно від розмірів басейну визначається мінімально допустима потужність системи очищення. Фільтрація всієї води в чаші має відбуватися за 4 години. Тож фільтр повинен пропускати через себе не менше ¼ об’єму басейну: для водойми на 60 тис. л потрібен фільтр з пропускною здатністю від 15 тис. л/год.

Основні види очисних систем для басейнів

Наша компанія пропонує декілька типів пристроїв для очищення води:

 1. Фільтри зі змінними картриджами. Мають малі розміри, їх легко встановити. Призначені для очищення невеликих об’ємів води. Картридж потребує частої заміни. Ступінь фільтрації – до 10 мкм.
 2. Піщані фільтри для басейну. Потужні, прості в обслуговуванні. Цей фільтр являє собою ємність із металу чи скловолокна, заповнену піщано-кварцовою сумішшю. У комерційних басейнах для збереження якості очищення слід здійснювати зворотне промивання такого фільтра раз на 1–1,5 тижні. У приватних – достатньо проводити таке промивання раз на 2 тижні. Повну заміну піщано-кварцової суміші треба проводити що два роки. Проте, якщо фільтр заповнений скляною засипкою, то змінювати її можна раз на 10 років. Ступінь фільтрації – до 20 мкм.
 3. Діатомітові фільтри. Забезпечують найвищий ступінь очищення у порівнянні з іншими видами фільтрів. Очищення відбувається завдяки картриджам, які заповнені діатомовою землею. Вартість цих фільтрів суттєво вища, ніж у попередніх. Ступінь фільтрації – до 1 мкм. Діатомовий фільтр може затримувати навіть окремі види мікроорганізмів, які більші за 1 мкм. Це дозволяє скоротити витрати на дезінфекційні засоби в декілька разів.

Фільтри для басейнів GOODPOOL

Ми пропонуємо широкий вибір якісних фільтрів для басейнів. Гарантійний термін їхньої експлуатації становить від 1 року. Монтажники GOODPOOL із багаторічним досвідом привезуть і встановлять систему очищення для вашого басейну. Замовляйте басейни та все супутнє обладнання для його обслуговування на нашому сайті.

Контакти
 • Україна, Закарпатська обл., c Чумальово, вул. Центральна, 133
 • Телефон:+380 67 528 1111
 • sales@goodpool.com.ua