Павільйони для басейнів від виробника

Компанія GOODPOOL займається виробництвом, продажем і монтажем басейнів, а також пропонує всі необхідні для них комплектуючі. Зокрема, у нас ви можете купити павільйон для басейну. Ми виготовляємо павільйони для басейнів різного типу, форми та висоти. Даємо гарантію на наші павільйони від 1 року.

Для чого потрібні павільйони для басейнів

Знайшовши відповідь на це запитання, вам буде легше вибрати потрібне накриття серед широкого асортименту на нашому сайті. Павільйон для басейну виконує одразу кілька функцій:

 1. Гарантує, що ні діти, ні дорослі ненароком не впадуть у воду. Отже ваш басейн не спричинить нещасного випадку.
 2. Накриття захистить воду від пилу, листя та будь-якого сміття, яке може принести вітер. І, відповідно, заощадить ваш час і кошти на догляд за басейном. Наприклад, фільтри для очищення води можна буде змінювати рідше.
 3. Павільйони зменшують теплові втрати води, відповідно, і витрати енергії на її обігрів. А високі павільйони для басейнів дають змогу насолоджуватися купанням у прохолодну погоду з комфортом і без ризику для здоров’я.
 4. Розібравшись із метою встановлення накриття над басейном, треба визначитися з його характеристиками.

Які бувають павільйони для басейнів

Їх розрізняють за типом конструкції:

 1. Розсувні павільйони для басейнів. З назви зрозуміло, що цей тип має закрите та відкрите положення.
 2. Закриті каркасні накриття. Це стаціонарні конструкції, які зазвичай накривають не лише басейн, а й частину прилеглої до нього території.
 3. Напівзакриті павільйони. Цей варіант забезпечує захист лише від сонця та дощу, тому не користується популярністю.

У більшості випадків GOODPOOL рекомендує розсувний павільйон для басейну, оскільки він є функціональним і дешевшим у порівнянні із закритим павільйоном.

Накриття бувають різної форми: павільйон для круглого басейну, прямокутний або довільної форми. Конструкція не обов’язково має повторювати форму басейну. Приміром, можна встановити прямокутний павільйон над басейном неправильної форми або навпаки. Залежно від потреб, можна вибрати низький, середній або високий павільйон.

Переваги павільйону для басейну від GOODPOOL

Ми використовуємо стільниковий і монолітний полікарбонат для виготовлення павільйонів для басейнів. Гарантія на ці конструкції становить 1 рік, але фактично ними можна користуватися 15–20 років. Основні характеристики полікарбонату:

 1. Міцний – монолітний полікарбонат у 250 разів міцніший за скло.
 2. Має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості.
 3. Прозорий – пропускає світло на рівні зі склом і завдяки спеціальному покриттю блокує УФ-промені.
 4. Легкий і гнучкий – має малу вагу та легко піддається вигинанню. Готові вироби добре тримають потрібну форму завдяки ребрам жорсткості.
 5. Стійкий до змін температури та займання.

Враховуючи ваші потреби, павільйон для басейну можна укомплектувати ходовими рейками, бічними чи торцевими дверима, системою безпеки та електроприводом. Ви можете купити у GOODPOOL басейни та павільйони для них. Заповніть заявку на сайті – і ми виготовимо, привеземо та встановимо ваш басейн у будь-який куточок України та Європи.

Контакти
 • Україна, Закарпатська обл., c Чумальово, вул. Центральна, 133
 • Телефон:+380 67 528 1111
 • sales@goodpool.com.ua