Пластикові ємності з харчового поліпропілену

Компанія GOODPOOL має власне виробництво ємностей з поліпропілену виробництва Röchling (Німеччина). Ми виготовляємо пластикові ємності з поліпропілену методом зварювання листового матеріалу. Наші вироби повністю герметичні. Вони придатні для перевезення та зберігання харчових рідин і сипучих речовин, адже для виробництва ми використовуємо сертифікований харчовий поліпропілен.

Чому варто купити ємність із поліпропілену

Ємності пластикові (поліпропіленові) вирізняються:

 • міцністю – стійкі до механічних пошкоджень і витримують багаторазові згинання;
 • зносостійкістю та довговічністю;
 • витривалістю до високих і низьких температур (від -35 до +90 °С);
 • високою стійкістю до хімічних речовин;
 • газо- та паронепроникністю.

Ємності з поліпропілену не втрачають своєї форми та механічних властивостей після стерилізації. В них можна зберігати луги, кислоти, отрутохімікати, розчини солей, рослинні та мінеральні мастила. Адже поліпропілен при контакті не взаємодіє з цими речовинами та зберігає свої характеристики. Поліпропілен має низьку теплопровідність, тому речовини, які знаходяться в ємностях із цього матеріалу, добре зберігають свою температуру. Така особливість є корисною в багатьох випадках, приміром, при перевезенні охолодженого молока з ферми на молокозавод.

Замовити ємність із поліпропілену доцільно, наприклад, для:

 • зберігання води на приватній дільниці;
 • встановлення як пожежного резервуара;
 • перевезення чи зберігання пального;
 • використання в якості септика чи накопичувача;
 • зберігання продуктів і консервації в пластиковому кесон-контейнері.

Варто також відзначити, що завдяки гладкій структурі поліпропілен не вбирає запахів, на ньому не утворюється пліснява та наліт. Вироби з цього пластику легко мити, їх можна обробляти хлором. Пластикові ємності служать у декілька разів довше, ніж металеві.

Замовити ємність із пластику у виробника GOODPOOL

Ми виготовляємо ємності з пластику будь-якого розміру та форми: прямокутні, квадратні, циліндричні та неправильної форми. Маємо готові рішення та беремося за виробництво нестандартних проєктів. У нас ви можете замовити за своїми розмірами ємності поліпропіленові. Термін їхньої служби триває до 50 років. Ми надаємо гарантію якості на готові вироби. Продаємо, привозимо та проводимо монтажні роботи по всій території України та країн Європи. Наші працівники на виробництві та монтажники мають багаторічний досвід, тож ви можете бути впевнені в якості наших виробів і послуг.

Оскільки GOODPOOL – виробник ємностей із поліпропілену, у нас помірні ціни на готову продукцію та стислі строки виготовлення. Якщо для вас важливо, щоб після зберігання чи перевезення вантаж зберігав свій смак і хімічний склад, вам доцільно купити ємність із пластику (поліпропілену). Їх можна встановлювати в приміщенні, надворі, а також розміщувати під землею. Умови використання обговорюються на етапі формування замовлення, щоб надати вам продукцію з відповідними експлуатаційними характеристиками. Наприклад, врахувати тиск ґрунту на ємність. Напишіть або зателефонуйте, і наші менеджери запропонують вам вигідні умови співпраці.

Контакти
 • Україна, Закарпатська обл., c Чумальово, вул. Центральна, 133
 • Телефон:+380 67 528 1111
 • sales@goodpool.com.ua