Обладнання для нагрівання води в басейні

Комфортна температура води в басейні дає змогу насолоджуватися купанням, незважаючи на сезон. Реалізувати це доволі просто – потрібно лише встановити обладнання для нагрівання води:

 • теплові насоси;
 • теплообмінники;
 • електронагрівачі.

GOODPOOL пропонує обладнання для нагрівання води в басейні об’ємом від 10 до 500 м³. Більшість моделей лише нагріває воду, але є й такі, що можуть і нагрівати, і охолоджувати. Присутня можливість керувати цими пристроями дистанційно – за допомогою спеціального пульта чи смартфона. Гарантійний термін становить від 1 року.

Теплові насоси для басейну

Вода нагрівається завдяки теплообміну між довкіллям і водою. Обладнання складається з 3 замкнутих контурів. У 1-му контурі тепловий насос збирає тепло та передає його на 2-й контур. Там зменшується тиск фреону і відбувається його перехід у газоподібну форму. Далі газ опиняється у компресорі, де його стискають і нагрівають, а тоді він потрапляє у 3-й контур – конденсатор. Тут система віддає отримане тепло воді басейну, і далі процес повторюється.

Тепловий насос повинен мати достатню потужність, на величину якої впливають кілька факторів:

 • температура води до нагрівання;
 • як швидко басейн втрачає тепло, а це залежить від його розташування (надворі чи в приміщенні) та різниці температур води й повітря;
 • наявність або відсутність захисного накриття на кшталт павільйону для басейну.

Під час перевезення та зберігання тепловий насос не можна перевертати горизонтально. Місце монтажу повинно добре провітрюватися, знаходитися на відстані від вогню чи ймовірних джерел займання. Тепловий насос встановлюють після фільтру. Якщо в системі обслуговування басейну є хлоратор, то його розміщують після насосу. Враховуйте, що в якийсь момент знадобиться технічне обслуговування, і спеціалісти повинні мати доступ до обладнання.

У каталозі GOODPOOL представлені тільки сертифіковані теплові насоси для басейну з гарантією якості. Програмне забезпечення дає змогу керувати роботою насосу зі смартфона.

Теплообмінники для басейну

Це обладнання зазвичай підключають до наявної системи опалення за допомогою перехідників і муфт. Інший варіант – приєднати до окремого котла для нагрівання. Принцип дії теплообмінника доволі простий: після очищення вода потрапляє до його колби, там вона взаємодіє з теплим змійовиком і повертається у басейн.

Переваги теплообмінника:

 • ефективно нагріває воду при незначних затратах енергії;
 • має помірну ціну;
 • тривалий термін експлуатації;
 • невеликі розміри;
 • його легко під’єднати.

Теплообмінники для басейну вирізняються надійною роботою. Зазвичай їх виготовляють із міцних матеріалів: антикорозійної сталі, титану або подібних за характеристиками матеріалів. Теплообмінник може мати горизонтальне чи вертикальне підключення. Швидкість, з якою теплообмінник нагріває воду, залежить від його потужності та температури теплоносія. Найвищий ККД можна отримати за умови температури води в змійовику на рівні 70–80 °С. Рух теплоносія відбувається завдяки насосу, потужність якого теж впливає на ефективність використання радіатора. Чим потужнішим є теплообмінник, тим вищою буде його вартість. Наявність додаткових функцій також позначається на ціні обладнання.

Замовивши теплообмінник на сайті GOODPOOL, ви на багато років розв’яжете питання підігріву води у приватному чи комерційному басейні.

Електронагрівачі для басейну

Електронагрівач складається з проточної камери та трубчастих електронагрівників (ТЕНів) усередині. Такі пристрої є найбільш популярними, бо швидко нагрівають великі об’єми води. Корпус виготовляють з матеріалів, які витримують високі температури, тиск води та вплив хімічних речовин. Це можуть бути термопластик, титан або нержавіюча сталь. Для ТЕНів найчастіше беруть титановий сплав. Керування процесом нагрівання води та налаштування потрібної температури відбувається з допомогою контрольного блоку чи термостату. У випадку перевантажень, зокрема перегріву, спрацьовує автоматична система захисту, і електронагрівач вимикається.

При виборі подібного обладнання враховуйте, щоб його потужність відповідала об’єму басейну. В середньому 1 кВт вистачає для нагріву 1 м³ води. Якщо купити слабший прилад, він не буде справлятися, і ви не отримаєте бажаного результату. Вибирати електронагрівач зі значним запасом теж не варто – це підвищить витрати на електроенергію.

Визначитися з потрібною моделлю допоможе така інформація: щоб нагріти 1 м³ води на 1 °С знадобиться близько 1 кВт/год. енергії. Вартість електронагрівача залежить від його потужності та додаткових функцій.

Консультанти компанії GOODPOOL допоможуть вам вибрати оптимальний варіант обладнання для нагрівання води в басейні. Телефонуйте чи залишайте заявку на сайті.

Контакти
 • Україна, Закарпатська обл., c Чумальово, вул. Центральна, 133
 • Телефон:+380 67 528 1111
 • sales@goodpool.com.ua