Світильники для басейну – корисний аксесуар

Підсвічування басейну – зручна функція, яка дозволяє безпечно купатися та плавати, коли надворі темно. Звісно, можна встановити верхнє вуличне освітлення чи ліхтарі по периметру басейну. Проте саме підводне освітлення дає м’яке, розсіяне світло, здатне розслабити чи тонізувати залежно від кольору та кількості ламп. Компанія GOODPOOL займається виробництвом і монтажем басейнів під ключ, тож у нас ви знайдете підводні прожектори та інші супутні товари.

Освітлення для басейну урізноманітнить водні процедури та дозвілля біля водойми. Це напрочуд красиве видовище, яке можна поєднувати з іншими можливостями. Приміром, разом із фонтанами та музикою підводні лампи створять персональне водне шоу.

Лампи для підводного освітлення

Зараз для підсвічування басейну зазвичай використовують один з двох видів прожекторів. Розгляньмо їхні особливості.

  1. Галогенні лампи коштують у кілька разів менше за світлодіодні. Проте переважно споживають у 5–10 разів більше електроенергії та потребують окремого трансформатора для кожної лампи. Колір підсвічування – білий, хоча можливі варіанти з кольоровими накладками на лампу. Галогенні світильники доволі сильно нагріваються. Не можна допускати, щоб вони вмикалися не під водою – це може вивести їх з ладу. Однак, за умови правильної експлуатації, галогенні лампи додадуть затишку та комфорту вашому басейну.
  2. Світлодіодні лампи утворюють потужний світловий потік. Їхній термін експлуатації в 15 разів довший від галогенних ламп, а споживання електроенергії — в 5–10 разів нижче. Ще однією їхньою перевагою є можливість одночасного підключення 10–15 прожекторів до 1 трансформатора. Світлодіодні лампи менші за розміром, слабше нагріваються та можуть мати десятки режимів кольорів RGB. Єдиним недоліком цього виду ламп є їхня висока ціна.

Незалежно від виду, світильники для басейну встановлюють під водою на глибині 0,5–0,8 м. Кількість прожекторів у кожному випадку вибирається індивідуально. Та для освітлення всієї поверхні басейну варто використовувати 1 прожектор на 30 м2 його площі. Зазвичай лампи встановлюють одну навпроти одної, але можна розмістити їх і в довільному порядку.

Підводні прожектори від GOODPOOL – це безпечно та комфортно

Трансформатори, які живлять галогенні та світлодіодні підводні світильники, потребують напруги лише 12–24 В. Корпуси прожекторів виготовлені зі спеціального пластику чи з нержавіючої сталі. Силіконові або гумові прокладки забезпечують водонепроникність усіх з’єднань елементів. Кабель живлення герметичний. Відповідно, вся система освітлення є повністю безпечною. Гарантія на підводні прожектори – від 1 року.

У нашому каталозі ви обов’язково знайдете світильники для підсвічування, завдяки яким ваш відпочинок біля басейну заграє новими барвами. За потреби наші фахівці зорієнтують у відмінностях між різними моделями. Купуючи підводне освітлення разом із поліпропіленовим басейном нашого виробництва, ви можете одразу замовити монтаж конструкції та всього потрібного обладнання. Ми привеземо та встановимо басейн у будь-якому населеному пункті України та Європи.

Контакти
  • Україна, Закарпатська обл., c Чумальово, вул. Центральна, 133
  • Телефон:+380 67 528 1111
  • sales@goodpool.com.ua